X

Rodinné oslavy

Plánujete rodinnou oslavu, třídní sraz či setkání s přáteli? Díky kouzelnému prostředí hotelu Manor House a profesionálnímu týmu se Vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných.

Svěřte důležité okamžiky do našich rukou. Postaráme se o vše od slavnostní tabule či rautu, výzdoby a hudby až po doprovodný program.

Vaši slavnostní hostinu, raut či party můžeme připravit v nádherné zahradě s výhledem na historické centrum Broumova. K dispozici Vám je terasa se slunečníky, u větších oslav vám do zahrady rádi přistavíme party stan. V případě chladnějšího počasí lze slavnostní hostinu připravit v restauraci či prosklené zimní zahradě. Máme zkušenosti jak s malými komorními oslavami, tak s akcemi až pro 60 lidí, vše záleží jen a jen na vašich přáních a představách.

Hosty můžeme ubytovat v našich devíti komfortních pokojích, které pojmou až 22 osob.

Slavnostní menu pro Vaši inspiraci spolu s variantami pro raut a vinný lístek naší restaurace Vám zašleme v komplexní nabídce. Rádi pro Vás vytvoříme individuální menu, ať už se jedná o welcome drink nebo aperitiv, degustaci, slavnostní tabuli či večerní občerstvení.

Bude nám potěšením pro Vás společně s naším šéfkuchařem, floristkou a celým personálem připravit takovou oslavu, na kterou nezapomenete Vy, ani Vaši hosté. Neváhejte se na mne obrátit i v případěivona.endlerova,veba,cz, nezávazné poptávky.

Ivona Endlerová

Email:  ivona.endlerova,veba,cz 
Tel: +420 724 603 815 

alt

Rodinné oslavy prevnext 8 / 20