X

Hotel Manor House

Nově zrekonstruovaný stylový hotel nabízí komfortní ubytování na Broumovsku. Ideální místo pro romantické pobyty, svatby, firemní setkávání či rodinné dovolené. Prostorné moderní pokoje se stylovým zařízením splní představy i těch nejnáročnějších hostů.

Hotel Manor House nabízí 22 lůžek v sedmi dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou prostorné, útulně zařízené s velkými koupelnami a krásnými výhledy do parku a na historické památky Broumova.

Vybrat si můžete buď pokoj s královskou manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi, samozřejmostí je psací stůl s židlemi či křeslem, Wifi připojení, kabelová TV s plochou obrazovkou, vysoušeč vlasů, župan i pantofle. Možnost bezbariérového pokoje, trezoru, buzení a praní.

Pokud plánujete romantický pobyt, rádi vám připravíme snídani do postele či vychlazené šampaňské na pokoj ihned po příjezdu. Náš personál je tu od toho, aby splnil všechny vaše požadavky. Ke každému hostu přistupujeme individuálně a s největší úctou a ochotou.

Ubytování prevnext 8 / 20