X

Restaurace

 

Otevírací doba

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu.

Od 1.1. do 30.4.:

  • PONDĚLÍ  -  NEDĚLE : od 11.00 do 22.00 hod.

Od 1.5. do 31.12.:

  • PONDĚLÍ - ČTVRTEK: od 11.00 do 22.00 hod.
  • PÁTEK + SOBOTA: od 11.00 do 23.00 hod.
  • NEDĚLE: od 11.00 do 22.00 hod.

Oblíbená restaurace s vlídnou domácí atmosférou Vás potěší pestrou gastronomií a širokým výběrem odlehčených specialit s důrazem na čerstvé suroviny z místních biofarem. Každý měsíc naleznete v nabídce restaurace sezónní à la carte menu.

Restaurace nabízí 56 míst k sezení. Poobědvejte ve stylové části vybavené krásným dobovým dřevěným nábytkem, odpolední kávu s dortem si vychutnejte v křesílkách v originální prosklené zimní zahradě a k večeru si poseďte na baru u čepovaného regionálního piva. V letních měsících Vás okouzlí venkovní posezení v parku s kapacitou 40 míst a s dětským koutkem. Každý týden tu můžete ochutnat speciality dělané na grilu přímo před vámi. Náš přívětivý personál je připraven Vám kdykoli ve všem vyjít vstříc.

Restaurace hotelu Manor House s terasou jsou tou nejlepší volbou pro romantické večeře, rodinné oslavy, nedělní obědy i pro posezení s přáteli. Naše restaurace je velmi oblíbeným místem pro zásnuby, svatby a výročí. Pravidelně zde také pořádáme firemní akce. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli požadavkem.

Prostory restaurace jsou nekuřácké kromě venkovní terasy.

 

Restaurace prevnext 8 / 20