X

KONGRESOVÉ SLUŽBY

 

Hledáte příjemné a klidné prostředí pro uspořádání firemní akce s kvalitním konferenčním zázemím a možnostmi relaxace, zábavy i doprovodných programů na míru?

Využijte nabídku VEBA HOTEL RESORTu v Broumově, který tvoří HOTEL MANOR HOUSE, HOTEL VEBA s celkovou kapacitou přes 80 lůžek, a dále pak Congress & Wellness s plně vybaveným konferenčním sálem a učebnami.

 

Rádi pro Vás profesionálně zabezpečíme firemní školení, semináře, konference, kongresy,teambuildingy a další firemní či společenské akce.

VEBA HOTEL RESORT leží na území CHKO Broumovsko při hranicích s Polskem a je dobře dostupný z celé České republiky. 

Jak se k nám dostanete?

 

Pro vaši firemní akci nebo teambuilding nabízíme:

 

Plně vybavený konfereční sál a učebny

 

konferenční sál Konferenční sál a učebny jsou plně technicky vybaveny a dovolují více možností uspořádaní stolů a židlí. Kapacita sálu je díky posuvné stěně maximálně variabilní. Při školním uspořádání konferenční sál pojme 40 lidí.

 

 

 

Ubytování v komfortních hotelech

 

ubytování manor houseVEBA HOTEL RESORT nabízí ubytování v Hotelu Manor House a Hotelu VEBA, které jsou navzájem komunikačně propojeny. Všechny pokoje disponují standardně vybavenými koupelnami s WC a sprchou nebo vanou, telefonem, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, minibarem, župany, pantoflemi a Wi-Fi připojením zdarma.

 

 

 

Cateringový servis na mezinárodní úrovni

 

Cateringový servis na mezinárodní úrovniV rámci konání firemních a společenských eventů zajistíme kompletní cateringový servis od slavnostního menu pro obchodní partnery, až po bohaté rauty s mezinárodními i tradičními místními specialitami.

 

 

 

Wellness

 

WellnessVEBA HOTEL RESORT nabízí pro své hosty možnost využití hotelového wellness. Připravený je pro Vás 25 metrový bazén, relaxovat pak můžete ve vířivce nebo ve finské či parní sauně. Vychutnat si také můžete některou z námi nabízených masáží. Pro milovníky sportu je pak k dispozici venkovní tenisový kurt, fitness a golfový trenažer. Přibližně 2 km od resortu se nachází devítijamkové golfové hřiště GROSSHOF.

 

 

Nabídku doprovodných firemních programů

 

Doprovodný program pro Vás rádi zařídímePro zpestření vaší firemní akce pro vás rádi zorganizujeme některý z doprovodných programů. Můžete se při nich nechat provést krásnou přírodou Broumovska, ochutnat místní gastronomické speciality nebo poznat blíže tradice našeho srdečného regionu.

 

 

 

Konferenční zázemí i nové zážitky na jednom místě

Prostředí VEBA HOTEL RESORTu láká čistou přírodou a klidnou atmosférou CHKO Broumovsko, hotely nabízí moderní zázemí, kvalitní catering s regionálními produkty a mnoho příležitostí k příjemnému konání Vaší firemní akce. Naši hosté mohou využívat Wellness s 25 metrovým bazénem, saunami i kardio fitness. Odměnit se můžete také masážemi nebo procházkami a výlety na kolech na svěžím  vzduchu. V zimě můžete využít Ski areál Kamenec v Teplicích nad Metují, v letním období Golfové hřiště Grosshof.

 

Kontakt:


Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance nebo teambuilding?


Chcete konkrétní cenovou nabídku?
 
Kontakt pro Váš dotaz/poptávku:


 
Ivona Endlerová
 
email: ivona.endlerova,veba,cz
 
tel.: +420 724 603 815, +420 491 580 216
 
Congress prevnext 8 / 20