X

Svatby

Hotel Manor House je ideálním místem pro Vaši romantickou svatbu, zásnuby či loučení se svobodou. Víme, že svatební den je jeden z nejdůležitějších momentů ve Vašem životě. Osobně Vám pomůžeme připravit tuto nezapomenutelnou událost podle Vašich představ a zorganizovat ji do nejmenších detailů.

Vaši hostinu, raut či party můžeme připravit v nádherné zahradě s výhledem na historické centrum Broumova. K dispozici Vám je terasa se slunečníky, u větších svateb vám do zahrady rádi přistavíme party stan. V případě chladnějšího počasí lze svatební hostinu připravit v restauraci či prosklené zimní zahradě. Máme zkušenosti jak s malými komorními svatbami, tak s oslavami až pro 60 lidí, vše záleží jen a jen na vašich přáních a představách.

Obřad se může konat přímo v nádherné zahradě, v benediktinském klášteře nebo na radnici. První svatební noc doporučujeme strávit pod rouškou romantiky v jednom z našich luxusních pokojů číslo 8 nebo 10, které vám připravíme ve svátečním stylu. Hosty můžete ubytovat v našich devíti komfortních pokojích, které pojmou až 22 osob.

Svatební menu pro Vaši inspiraci spolu s variantami pro večerní raut a vinný lístek naší restaurace Vám zašleme v komplexní nabídce. Rádi pro Vás vytvoříme individuální menu, ať už se jedná o welcome drink nebo aperitiv, degustaci, svatební hostinu či večerní občerstvení.

Bude nám potěšením pro Vás společně s našim šéfkuchařem, floristkou, kadeřnicí, fotografem a celým personálem připravit takový svatební den, na který nezapomenete Vy ani Vaši hosté. Neváhejte se na mne obrátit i v případě ivona.endlerova,veba,cz,nezávazné poptávky.

Ivona Endlerová

Email: ivona.endlerova,veba,cz

Tel: +420 724 603 815

 

Jak může vypadat Váš svatební den?

Připravili jsme pro vaši inspiraci vzorový harmonogram svatebního dne a dalších oblíbených aktivit pro zpestření svatebních oslav.

Oblíbené zážitky

  • Projížďka v kočáře s koňským spřežením

  • Pétanque v zahradě

  • Ochutnávky vín, koňaků či doutníků

  • Zábavná soutěž s ochutnávkou koktejlů

 

Pátek

 

14:00

Příjezd snoubenců a blízké rodiny do hotelu Veba

14:00 - 18:00

Možnost lekce golfu s trenérem na golfovém hřišti Grosshof

18:00

Společná večeře v restauraci či na terase hotelu

   
   

Svatební den, sobota

 

08:00 - 10:00

Snídaně v restauraci

10:00 - 14:00

Možnost zahrát si tenis na hotelovém kurtu, prohlédnout si benediktínský klášter, navštívit pivovar Opat s ochutnávkou piv nebo si vychutnat degustaci vín v hotelové zahradě

12:00 - 14:00

Oběd v zahradě

15:00

Uvítací koktejl v doprovodu hudby

15:30

Svatební obřad v zahradě

15:50

Vypouštění bílých holubic

16:00

Skupinové a individuální focení

16:30

Rozbití talíře nebo přeříznutí dřevěné klády

17:00

Svatební hostina v restauraci či na terase v doprovodu živé hudby

19:15

První tanec novomanželů

20:00

Slavnostní zakrojení svatebního dortu

21:30

Barbecue a grilování ve vyhřívaném zahradním altánku

21:45

Ohňostroj v zahradě

24:00

Vypouštění lampionů štěstí

   

Neděle

 

08:00 - 10:00

Snídaně formou švédských stolů v restauraci

10:00 - 13:00

Zahradní brunch na terase

Svatby prevnext 8 / 20